Obchodní zástupce – technické produkty, safety

Prodej a obchod / Technika a vývoj · Praha

Požadujeme:
– SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technickéhp směru
– praxe na obchodní pozici nebo v zákaznickém servisu
– akčnost, energii, proklientský přístup
– AJ na komunikativní úrovni s chutí se učit dál
– znalost práce v systému Navision výhodou
– komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, pečlivost
– zaměření na budování a rozšiřování obchodních vztahů a na obchodní výsledky
– týmový hráč, flexibilita, spolehlivost

Náplň práce:
– prodej technicky vyspělých a kvalitních produktů stávajícím klientům (státní i korporátní společnosti) – detektory plynů, záchranné a úkrytové systémy, alkoholtestry a další
– vyhledávání nových příležitostí na trhu
– práce se CRM systémem, aktualizace informací, přehled o projektech
– tvorba nabídek a spolupráce při výběrových řízeních
– práce v Navision – např. nabídky
– zodpovědnost za zakázky – kompletace dokumentů při prodeji, smlouvy
– sledování zakázek a koordinace se zákazníkem
– týmová spolupráce – firemní prezentace, mítinky, marketingové akce
– zodpovědnost za budget – roční plnění, plánování, příprava plánů pro celou divizi
– správa a příprava obchodních dokumentů – tendry, smlouvy, objednávky, faktury

Nabízíme:
– práci na obchodní pozici v mezinárodní společnosti – kombinace kancelář a práce v terénu
– nástup ihned, práce na HPP
– zázemí stabilní společnosti, odborná školení (I v zahraničí)
– příjemný pracovní tým a prostředí
– motivující platové ohodnocení a benefity společnosti
– pracoviště Praha – východ, Čestlice

Pokud Vás výše uvedená pozice zaujala a máte o uvedenou pozici zájem, těšíme se na Váš profesní životopis!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz