OBCHODNÍK (Ocelové konstrukce a haly)

Prodej a obchod / Stavebnictví a reality / Strojírenství · Praha

Pro našeho klienta, obchodní a výrobní společnost se zaměřením na ocelové konstrukce a haly, hledáme šikovného kandidáta/ku na pozici: OBCHODNÍK (Ocelové konstrukce a haly)

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ s maturitou technického směru velkou výhodou
  • Obchodní talent
  • Komunikativnost, proaktivita, orientace na zákazníka,
  • Příjemné vystupování, trpělivost, vytrvalost
  • Kreativita, schopnost podílet se na tvorbě nabídky s klientem
  • Schopnost práce na vicero projektech, týmovost

Náplň práce:

  • Péče o svěřený region plus akvizice
  • Zodpovědnost za nabídku od okamžiku převzetí poptávky do vytvoření projektu:
  • Odpovědnost za naplnění plánovaného ročního obratu
  • Sledování dění v oboru včetně sledování aktivit konkurence
  • Mapování a aktivní vyhledávání poptávek
  • Vypracování nabídek dle potřeb a požadavků zákazníka
  • Odpovědnost za správnost nabídek (kalkulací)

Nabízíme:

  • Zázemí české stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Mobil, PC, auto, kancelář
  • Flexibilní pracovní dobu, home office

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz