OBCHODNÍK PRO PRAHU A STŘEDNÍ ČECHY (autodíly pro náklad. vozidla)

Auto - moto / Prodej a obchod · Praha

Pro našeho klienta, distributora náhradních dílů pro nákladní vozidla, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

OBCHODNÍK PRO PRAHU A STŘEDNÍ ČECHY (autodíly pro nákladní vozidla)

Náplň práce:

  • akvizice nových zákazníků
  • aktivní obchod ve svěřeném regionu
  • rozvíjení stávajících obchodních vztahů
  • odpovědnost za plnění plánu prodeje
  • analýzy trhu a prodeje
  • poskytování poradenské služby odběratelům k prodávanému sortimentu
  • rozvoj dodávaného sortimentu u stávajících zákazníků
  • pravidelná analýza nákupního chování a dodávaného sortimentu
  • aktivní řešení potřeb zákazníků svěřeného portfólia, kvalita dodávaných služeb, logistika
  • pravidelný reporting o své obchodní činnosti, vývoji u zákazníků, monitoring konkurence
  • účast na obchodních poradách, školeních

Požadujeme:

  • min. 3-letou praxi na pozici obchodníka v segmentu autodílů
  • znalost náhradních dílů pro nákladní vozidla
  • řidičský průkaz sk. B- aktivní řidič
  • obchodní duch
  • příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost, zákaznický přístup
  • znalost práce na PC
  • zodpovědnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • atraktivní mzdové ohodnocení (provizní systém)
  • možnost osobního rozvoje
  • zajímavé zaměstnanecké benefity – 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, pružná pracovní doba

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz