OBCHODNÍK SERVISNÍCH SLUŽEB / SALES SERVICE

Administrativa / Elektrotechnika a energetika / Prodej a obchod · Praha

Obchodník servisních služeb / sales service

Pro zahraniční společnost z oblasti technických produktů ( přístroje a zařízení pro obchod, zdravotnictví i průmysl ) hledáme posilu týmu servisu na pozici do obchodního oddělení servisu Obchodník v back office /Sales service. Pozice je zaměřena na komunikaci, zákaznické požadavky v servisu, obchod a administrativu. Práce je především v kanceláři. Pozice je vhodná případně pro šikovné absolventy s technickým přesahem.

Požadujeme:
– SŠ/ VŠ vzdělání ( všeobecné či technické )
– pozitivní vztah k technice a k zákazníkům, obchodu
– zkušenost s podporou zákazníků na obdobné pozici vítána
– prozákaznický přístup, samostatnost, komunikativnost
– smysl pro technické produkty, spolehlivost, pečlivost
– komunikativní AJ ( emaily, firemní materiály, občas telefon)
– velmi dobrou znalost MS Office

Pracovní náplň:
– denní komunikace se stávajícími zákazníky – písemná i telefonická
– vytváření cenových nabídek na servisní služby a jejich komunikace se zákazníky
– evidence servisních smluv v systému Navision, orientace v typu servisních služeb
– úzká spolupráce se servisními techniky, konzultace konkrétních oprav
– fakturace servisních smluv, komunikace s finančním oddělením
– nabídky dalších servisních činností, smluvní agenda, aktualizace DTB
– marketingové kampaně servisu, rozšiřování povědomí o službách
– denní práce v SW Navision, a interní DTB, komunikace napříč firmou

Nabízíme:
– samostatnou práci v přátelském týmu
– zázemí stabilní mezinárodní společnosti
– odpovídající finanční ohodnocení a firemní benefity
– odborné zaškolení
– příjemné pracovní prostředí
– nástup možný ihned

V případě vašeho zájmu rádi uvítáme vaše CV☺

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz