OBLASTNÍ EXPORT BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER (s AJ, RJ)

Prodej a obchod / Vrcholový management / Výroba a průmysl · Středočeský kraj

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní inovativní, technologicky vysoce vyspělou společnost na Mělnicku, hledáme zkušeného kandidáta/tku na pozici:

Pracovní náplň:

  • Vyhodnocuje informace z trhu, navrhuje obchodní strategie a plány prodeje pro regiony a produkty
  • Stará se o klíčové klienty, vyhledává nové obchodní partnery
  • Vyhodnocuje spokojenost zákazníka, navrhuje opatření
  • Spolupracuje na tvorbě společné strategie u zákazníků na cílových trzích
  • Navrhuje prodejní ceny pro sortiment do svěřených regionů
  • Uvádí nové výrobky na trh
  • Navrhuje plány činností, akcí, výdajů a prodeje divize
  • Řídí projekty, týkající se divize Export
  • Vede jednání se stáv. i potenc. obch. partnery
  • Zodpovídá za obchodní strategie ve svěřené oblasti
  • Zodpovídá za cenovou politiku na jednotlivých trzích
  • Zodpovídá za přípravu obchodních smluv a realizaci schválených obchodních podmínek v rámci řízené divize

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ (ekonomické nebo obchodní)
  • Orientace v technické oblasti a praxe v technickém produktu
  • Obchodního ducha, orientace na zahraniční trhy
  • Aktivní znalost AJ a RJ
  • Exportní obchodní zkušenosti min. 5 let
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat
  • Orientace na výsledek, samostatnost, řídící schopnosti, schopnost vést divizi
  • Schopnost vyjednávat na nejvyšší úrovni
  • Přirozená autorita

Nabízíme:

  • Práci v prosperující a stále se rozvíjející mezinárodní korporátní společnost
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Auto, notebook, mobil, kafetérie, příspěvek na stravování

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz