OFFICE MANAGERKA / ASISTENTKA VEDENÍ

Administrativa · Praha

Pro našeho klienta, významného prodejce a distributora značkových produktů, hledáme Asistentku vedení společnosti / Office managerku.

Co požadujeme:

– SŠ/VŠ vzdělání
– pokročilou znalost AJ slovem i písmem
– pracovní praxi na podobné pozici 2 – 4 roky – nutná!
– práce s PC – MS Office, PowerPoint, Excel – na velmi dobré úrovni (denní využití)
– znalost práce v Lotus Notes výhodou, nikoli podmínkou
– schopnost reagovat, vyhodnocovat aktuální pracovní situace, určení si priorit
– organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování, stresuodolnost
– dynamickou osobnost se schopností pružně reagovat na podněty, chuť na sobě pracovat a přinášet vlastní pohled
– flexibilní, pohodová, praktická a akční osobnost

Jaká je náplň práce:
– podpora Regionálního viceprezidenta a Viceprezidenta pro marketing

– administrativa, příprava prezentací, reporting, komunikace s kolegy v zahraničí, organizace firemních akcí, zajištění rezervací
– spolupráce v oblasti HR – školení, BOZP, spolupráce při recruitmentu
– office management – komunikace s dodavateli, řešení aktuálních problémů spojených s chodem společnosti a kanceláře
– spolupráce a podpora kolegů obchodního, finančního, marketingového oddělení (porady, rezervace, pojištění, atd.)
– péče o zákazníky, návštěvníky
– analýzy v rámci činnosti týmu, možnost spolupráce na projektech

Co nabízíme:
– pracovní poměr na dobu neurčitou v zajímavé, zahraniční společnosti,
– rozmanitou, zodpovědnou, různorodou náplň práce, neformální pracovní prostředí
– zaměstnanecké benefity – příspěvky na sport, na kulturu, stravenky, nadstandardní zdravotní péče
– lokalita pracoviště Praha 4

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz