ORACLE VÝVOJÁŘ/DEVELOPER

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Správa systémů a HW / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů · Praha

Pro našeho klienta, úspěšnou českou IT firmu, dodavatele komplexních konzultačně- realizačních projektů v různých segmentech se sídlem v Praze 4, hledáme kolegu do týmu na pozici:

Náplň práce:

  • návrh, vývoj, rozvoj a údržba aplikací nad Oracle DB
  • aktivní komunikace se zákazníkem, konzultace, řešení ad-hoc problémů
  • úzká spolupráce s ostatními členy týmu (vývojáři, architekti, analytici, vedoucí projektu)
  • odhady náročnosti, koordinace přijatých úkolů

Požadujeme:

  • zkušenosti s technologií Oracle
  • velmi dobrou znalost SQL a PL/SQL
  • schopnost učit se novým postupům a technologiím
  • analytické schopnosti
  • smysl pro týmovou práci
  • znalost anglického jazyka minimálně na technické úrovni
  • znalost nástroje Oracle Designer nebo SQL Developer Data Modeller výhodou
  • znalost moderních architektur IS výhodou
  • schopnost jednat se zákazníkem
  • znalost objektového programování

Nabízíme:

  • kreativní práci na zajímavých a moderních řešeních pro významné zákazníky
  • prostor pro realizaci
  • mladý přátelský kolektiv a zázemí kvalitního realizačního týmu a týmu architektů
  • pružnou pracovní dobu a další zaměstnanecké výhody
  • klidné a příjemné pracovní prostředí přímo u metra C – stanice Budějovická

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz