PR SPECIALISTA (externí komunikace a soc. média)

Ekonomika a podnikové finance / Média, reklama a PR · Praha

Pro významnou mezinárodní poradenskou a konzultační společnost hledáme novou posilu do týmu marketingu a komunikace na pozici PR SPECIALISTY se znalostí též sociálních médií a sítí. Pozice je vhodná pro kandidáty s agenturní zkušeností.

Pracovní náplň:

– příprava tiskových zpráv a mediálních výstupů na základě globálních i lokálních studií a průzkumů

– tvorba atraktivního contentu (plánování, copywriting, získávání multimediálního obsahu) pro profily na sociálních sítích (Facebook, LinkedIn, Twitter a Instagram) i interní a externí komunikaci

– exekuce marketingových kampaní a komunikačních projektů

– řízení externích agentur (digitální, PR, social media apod.)

– vytváření pozitivního vztahu s médii a jejich udržování

– spolupráce s kolegy v týmu a napříč firmou

Požadujeme:

– SŠ, VŠ vzdělání, zkušenost na pozici PR specialisty

– minimálně dvouletou praxi jako PR specialista a social media specialista pro Facebook, popř. LinkedIn

– orientaci v ekonomické oblasti – oblast auditu, poradenství, práva apod.

– excelentní znalost českého jazyka a práce v něm , aktivní AJ

– schopnost vytvářet atraktivní obsah a pracovat s ním

– nadprůměrnou znalost MS Office a relevantních aplikací: Facebook Business Manager, ZoomSphere apod.

– kontakty na novináře z ekonomické oblasti výhodou

Nabízíme:

– zajímavou pracovní náplň spojenou s komunikací inspirativních témat

– perspektivu dalšího vzdělávání a osobního i kariérního růstu

– motivující finanční ohodnocení a atraktivní benefity

– přátelský tým zkušených kolegů

– stabilní a zároveň neformální prostředí prestižní mezinárodní společnosti

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz