PR specialista/ manager – INTERNÍ KOMUNIKACE

Marketing / Média, reklama a PR · Praha

Pro významnou mezinárodní společnost z oblasti služeb hledáme PR specialistu/specialistu pro interní komunikaci, který bude zodpovědný za strategii a nastavení interní komunikace ve větší významné společnosti.

Požadujeme:
– SŠ/VŠ vzdělání
– min. 2-3 roky praxe v PR ( v interní komunikaci- nutná)
– velmi dobrá orientace v komplexním public relations
– praktické zkušenosti s tvorbou textů, strategií, projektů
– samostatnost, drive, kreativitu, charisma, pozitivní myšlení
– schopnost nadchnout, dobře prezentovat, přesvědčit
– výbornou znalost ČJ a aktivní znalost AJ

Náplň práce:
– tvorba strategie a nastavování procesů interní komunikace
– aktivní podíl na jednotlivých projektech z oblasti PR ( hl. interní)
– využití maxima nástrojů interní komunikace, podpora brandu firmy
– tvorba interních PR aktivit, neweslettry s využitím AJ a ČJ
– plánování interních akcí , eventů pro zaměstnance a management
– přípravy interních tiskovin,videa, péče o intranet
– komunikace napříč firmou, spolupráce s externími dodavateli
– hledání nových témat a aktuálních událostí
– spolupráce s týmem kolegů

Nabízíme:
– zázemí významné mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
– zajímavou samostatnou práci s možností profesního vyžití
– příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
– motivující finanční ohodnocení a zajímavé benefity
– práce na profesně zajímavých projektech

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz