PRACOVNÍK OBCHODU LIBEREC (TZB)-tepelná čerpadla

Elektrotechnika a energetika / Prodej a obchod · Liberecký kraj

Náš klient, dodavatel průmyslového chlazení a tepelných čerpadel v Praze, hledá vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

PRACOVNÍK OBCHODU LIBEREC (TZB)- tepelná čerpadla

Náplň práce:

  • práce se stávajícími a novými zákazníky
  • akvizice nových zákazníků
  • zpracování nabídek
  • spolupráce s partnerskou organizací při získávání nových zakázek (cenotvorba)
  • spolupráce s realizačním oddělením a servisním oddělením společnosti
  • udržování dobrého vztahu se stávajícími zákazníky v regionu
  • aktivní účast na školeních ohledně nových produktů a služeb

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • zkušenosti z technické oblasti – tepelná čerpadla a vytápění (TZB)
  • zkušenosti v oblasti průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu výhodou
  • komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • znalost práce na PC
  • základní znalost AJ (v rámci písemné komunikace)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zodpovědnost, cílevědomost, aktivní přístup k práci
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • stabilní a přátelské zázemí české společnosti
  • týmovou podporu
  • možnost osobního rozvoje a růstu
  • flexibilní pracovní dobu (možnost částečné práce z domova)
  • služební automobil (možnost využití pro osobní účely)
  • mobilní telefon a notebook,
  • prémie dle dosažených výsledků a odměny dle celkového výsledku společnosti
  • firemní benefity (stravenky v hodnotě 100,- Kč, prodloužená dovolená (sick days,ředitelské volno mezi svátky), MultiSport card
  • místo výkonu práce v Liberci.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz