Právní asistent/ka – firma (20h měsíčně)

Administrativa / Právní služby · Praha

Pro významnou mezinárodní společnost z oblasti zdravotní techniky hledáme na brigádní výpomoc studenta/tku práv ( nebo právničku na MD) s rozsahem spolupráce dle dohody na pozici právní asistent (compliance, GDPR).

Výhledově lze spolupráci časově i objemově rozšířit!

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ Právní ( student právnické fakulty vyššího ročníku/ student jiného vzdělávacího programu i již po dokončení školy).
  • Plynulá znalost AJ slovem i písmem ( samozřejmě i ČJ).
  • Organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost.
  • Ochota se učit a rozvíjet.
  • Předchozí praxe v oblasti compliance a GDPR není nutná.

Pracovní náplň:

  • GDPR – implementace nového vzoru Data Protection Agreement ve společnosti, aktualizace Record of Processing ve společnosti, ad hoc úkoly s odborným vedením a možností konzultace.
  • Compliance Due Dilliegence dodavatelů společnosti.
  • Schvalování a kontrola interakcí společnosti s pracovníky ve zdravotnictví v systému Medical Affairs Portal (MAP).
  • Schvalování faktur za interakce společnosti s pracovníky ve zdravotnictví v systému Vendor Invoice Management (VIM).
  • Pořizování aktuáních výpisů z rejstříku trestů, obchodního rejstříku, seznamu kvalifikovaných dodavatelů a dalších dle potřeby.
  • Pochůzky k notáři.
  • Tvorba smluvních dokumentů ze vzorů.
  • Výpomoc s dílčími zadáními v compliance a právní agendě dle potřeby a s odborným zaškolením.

Nabízíme:

  • Zaškolení a praxi v oblasti compliance v podnikatelském odvětví s jedním z nejširších spekter compliance rizik.
  • Zaškolení a praxi v oblasti GDPR.
  • Zkušenosti s prací v nadnárodní korporaci, příjemné pracovní prostředí.
  • Zapojení do mezinárodních právních a compliance pracovních skupin.
  • Aktivní využítí AJ.
  • Praxi v jednodušší právní agendě.
  • Praxi v práci na projektech.

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz