PRESALES KONZULTANT – IT

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Správa systémů a HW / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů · Praha

Pro našeho klienta, úspěšnou českou společnost podnikající v oboru IT zajišťující komplexní řešení jejich ICT infrastruktury se sídlem v Praze, hledáme šikovného kandidáta/tku na pozici:

PRESALES KONZULTANT

Náplň práce:

  • pomoc s analýzou zákaznických požadavků
  • návrh technických řešení a jejich prezentace(hlavním cílem bude na konci spokojený zákazník),
  • spolupráce s obchodními zástupci, kteří identifikují potenciální zákazníky a obchodní příležitosti – společně budete tvořit tým se stejnými cíli
  • komunikace se zákazníky, naslouchat jejich požadavkům a problémům a snažit se jim detailně porozumět
  • hledat způsob, jak zákaznické požadavky a problémy vyřešit
  • přicházet i s netradičními nápady na řešeními
  • schopnost prezentovat zákazníkovi nejen své řešení, ale zejména jeho přidanou hodnotu oproti konkurenci
  • vypořádat se proaktivně a někdy i kreativně se situacemi, kdy ne vše jde úplně podle plánu.

Očekáváme:

  • dobré komunikační a prezentační schopnosti, příjemný písemný projev
  • pečlivost, smysl pro detail a jasná orientace na cíl
  • orientace v technologiích serverového IT
  • vědět , jak fungují servery, virtualizace serverů, diskové systémy, komunikace po síti, řešení pro zálohování dat
  • nadšení, schopnost domluvit se a potřeba posouvat sebe i věci kupředu
  • komunikativní znalost angličtiny (občas je nutné projektové materiály zpracovávat právě v angličtině nebo s někým v angličtině komunikovat)
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • smysluplné práce, přátelské prostředí a motivující finančního ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, sick days a občerstvení na pracovišti (nápoje a ovoce)
  • odborné i jazykové vzdělávání

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz