PROCESNÍ SPECIALISTA AKREDITOVANÁ LABORATOŘ (metody ICP, IC)

Chemický průmysl / Farmacie / Zdravotnictví a sociální péče · Praha

Pro našeho klienta, zdravotnickou nadnárodní společnost se sídlem v Praze, hledáme zkušeného/ou kandidáta/tku na pozici:

PROCESNÍ SPECIALISTA AKREDITOVANÁ LABORATOŘ (metody ICP, IC, TOC)

Požadujeme:

  • Dokončené VŠ/SŠ vzdělání nejlépe chemického směru,
  • Praxe na obdobné pracovní pozici výhodou
  • Dobrá znalost (teorie i praxe) minimálně jedné z moderních analytických instrumentací: ICP, spektrofotometrie, iontová chromatografie
  • Zkušenost s vývojem nebo optimalizací metod v analytické laboratoři výhodou
  • Znalost jednoduchých statistických metod používaných v analytické chemii (teorie + praxe)
  • Komunikativní znalost AJ
  • Samostatnost při řešení svěřených projektů i schopnost pracovat v týmu

Náplň práce:

  • Práce na projektech vedoucích ke zvýšení produktivity procesů v laboratoři
  • Podílení se na vývoji a optimalizaci procesů v analytické akreditované laboratoři
  • Vývoj a optimalizace analytických metod / postupů s důrazem na anorganickou chemii: ICP, IC, TOC
  • Testování vypracovaných optimalizačních opatření a jejich implementace do rutinního provozu laboratoře
  • Zajišťování odborné a technické pomoci v oblasti přístrojové techniky a zařízení

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní prosperující společnosti
  • Přátelský kolektiv a týmovost
  • Zajímavou práci na moderních přístrojích, tvůrčí práci s minimem rutiny
  • Moderní pracovní prostředí v akreditované laboratoři
  • Platové podmínky odpovídající dané pozici + osobní ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový bonus
  • Penzijní připojištění
  • MultiSport karta
  • Vzdělávání na pracovišti i mimo něj (kurzy, školení, e-learning)
  • Možnost účastnit se firemních akcí

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz