Prodejce automotive – užitková vozidla

Auto - moto / Prodej a obchod · Moravskoslezský kraj

Pro mezinárodní společnost v oblasti automotive, hledáme nového kolegu na pozici Prodejce automotive – lehká užitková vozidla. Hledáme zkušeného prodejce s produktovým povědomím automotive problematiky.

Požadujeme:

– SŠ/VŠ vzdělání – technický nebo ekonomický obor

– Pracovní zkušenosti min. 3 roky na podobné pozici v automotive

– Znalost oboru a trhu dodávkových či nákladních vozidel výhodou

– Dobrý přehled o technologiích a technických řešeních v nákladních a užitkových vozidlech

– Znalost AJ pro komunikaci se zahraniční centrálou (případně NJ)

– Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)

– Výborné obchodní a prezentační dovednosti

– Schopnost empatického, proklientského přístupu k zákazníkům

– Schopnost zvládat pracovní stres, flexibilitu, spolehlivost

– Aktivní řidičský průkaz (skupina B nutné, skupina C výhodou), ochotu a chuť cestovat v rámci regionu a pozice

Mezi hlavní náplň práce patří:

– Prodej nových užitkových vozidel a příslušenství v regionu, produktová podpora

– Naplňování plánů a cílů v rámci prodeje pro daný region – zejména Ostrava, Moravskoslezský kraj

– Akvizice, každodenní péče o zákazníky, konzultační podpora zákazníků

– Tvorba, správa a aktualizace databáze zákazníků stávajících i potenciálních

– Monitoring konkurence, sledování trhu

– Sledování trhu, trendů, příprava produktových, technických a finančních řešení pro zákazníky

– Podpora dealerské sítě

Nabízíme:

– Zajímavou práci pro stabilní mezinárodní automotive společnost

– Odpovídající finanční ohodnocení (pevný fixní plat + provize)

– Služební automobil

– Samostatnou, zodpovědnou práci

– Nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz