Prodejce ojetých nákladních vozidel

Auto - moto / Prodej a obchod · Jihomoravský kraj

Pro mezinárodní automotive společnost, hledáme nového kolegu na pozici Prodejce ojetých vozidel – region Morava. Hledáme zkušeného prodejce se znalostmi a zájmem o oblast nákladních vozidel, autobusů, užitkových vozidel. Lokalita pracoviště je v blízkosti Brna.

Požadujeme:

– SŠ vzdělání – technický nebo ekonomický obor
– Pracovní zkušenosti na obchodní pozici v oblasti automotive
– Znalost oboru a trhu nákladních vozidel
– Komunikativní znalost AJ slovem i písmem
– Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)
– Výborné obchodní, vyjednávací a prezentační dovednosti
– Schopnost empatického, proklientského přístupu k zákazníkům
– Schopnost zvládat pracovní stres, flexibilitu, spolehlivost
– Aktivní řidičský průkaz, ochotu a chuť cestovat

Mezi hlavní náplň práce patří:
– Aktivní prodej ojetých vozidel (zejména po operativním leasingu)
– Tvorba strategie, naplňování plánů a cílů v rámci regionu
– Akvizice, každodenní péče o zákazníky, konzultační podpora
– Tvorba, správa a aktualizace databáze zákazníků
– Monitoring konkurence, sledování trhu

Nabízíme:
– Rozmanitou, obchodně nastavenou práci pro mezinárodní automotive společnost
– Kvalitní finanční ohodnocení
– Služební automobil, notebook, telefon
– Zaměstnanecké benefity – úrazové
– Samostatnou, zodpovědnou práci
– Nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz