Prodejní konzultant/Zákaznický servis

Administrativa / Zákaznický servis · Praha

Pro zahraniční společnost, která má pobočky po celé Evropě a prodává technické výrobky pro řemeslo, zpracování dřeva a kovu, pro průmysl, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Prodejní konzultant / Zákaznický servis.
Pozice je určená pro člověka se zájmem o komunikaci a technické produkty.
Práce je v přátelském kolektivu v lokalitě Praha – západ – Hostivice.

Požadujeme:
– SŠ vzdělání – pozice je vhodná i pro čerstvého absolventa po maturitě, který je technicky orientovaný a     rád komunikuje
– Komunikativní znalost NJ vítána, není podmínkou
– Schopnost samostatné práce na PC (Office a práce v interním info systému)
– Proklientský přístup, příjemné vystupování, schopnost řešit rychle nečekané situace, zodpovědnost,           pečlivost
– Schopnost řešit i nestandardní situace, zvládnutí pracovního stresu
– Týmovou spolupráci, spolehlivost

Mezi hlavní náplň práce patří:
– Každodenní komunikace s klienty (zejména telefonická a mailová, občas i osobní setkání)
– Objednávky, práce v SAP systému, zpracování objednávek, řešení nestandardních požadavků
– Pestrá, různorodá komunikativní práce, která souvisí s podporou prodeje výrobků v České republice
– Administrativní práce
– Podpora obchodního týmu, spolupráce s obchodními zástupci

Nabízíme:
– Různorodou práci v zákaznickém týmu
– Odpovídající finanční ohodnocení a firemní benefity (stravenky, penzijní připojištění, týden dovolené       navíc, 13. plat, školení)
– Samostatnou, zodpovědnou práci
– Pracoviště Praha – západ – Hostivice
– Nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu se těšíme na Váš profesní životopis.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz