PRODUCT MANAGER – AUTOMOTIVE

Auto - moto / Marketing · Praha

Pro mezinárodní automotive společnost (import, distribuce a servis nákladních automobilů), hledáme Product Managera. Pozice zastřešuje aktivity a činnosti v oblasti produktového managementu, marketingové strategie pro Českou republiku a Slovensko.

Požadavky:
– VŠ vzdělání – ideálně technický obor
– Pracovní zkušenosti 3 roky na pozici spojené s řízením produktového managementu v technické či automotive oblasti
– Znalost AJ slovem i písmem – aktivní úroveň nutná!
– Znalosti lokálního trhu, fungování „hráčů“ na trhu nákladních vozidel a jejich aktivit
– Blízký vztah k business managementu, k budování vztahů se zákazníky
– Dobrou schopnost práce na PC – Word, Excel, PowerPoint
– Výborné analytické dovednosti, schopnost dobré komunikace a rychlého rozhodování, argumentace, prezentace
– Zodpovědnost, samostatnost, přesnost

Náplň práce:
– Zodpovědnost za definování, realizaci a implementaci produktové marketingové strategie pro CZ/SK
– Příprava projektů, obchodních akcí pro podporu prodeje, úzká spolupráce s kolegy z obchodního oddělení
– Spolupráce a komunikace s partnery v oblasti nástaveb pro nákladní vozidla a s dealery
– Projektový management, hledání nových možností na trhu nákladních vozidel
– Analýzy trhu, konkurence
– Komunikace napříč odděleními ve společnosti
– Úzká spolupráce s evropskou centrálou společnosti

Nabízíme:
– Zázemí mezinárodní společnosti s úspěšným postavením na českém trhu
– Odpovídající finanční ohodnocení
– Zaměstnanecké benefity – mobil, laptop, 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, vzdělávání, Multisport karta
– Pracoviště Praha – jihovýchod

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, těšíme se na Váš profesní životopis v českém a anglickém jazyce!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz