PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

Marketing / Prodej a obchod / Výroba a průmysl · Středočeský kraj

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní technicky orientovanou společnost se sídlem severozápadně od Prahy, hledáme kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Spolupracuje s týmem produktových manažerů na správě produktů
  • Pomáhá řešit dotazy a stížnosti zákazníků, návštěvy zákazníků
  • Vede interní Ambassador Pressure Care Ambassador skupiny prodejních/klinických specialistů
  • Řídí externí klinické studie např. mapování tlaku
  • Spolupracuje s vysokými školami
  • Podporuje týmu výzkumu a vývoje během vývoje konceptu pro povrchy
  • Hodnotí prototypy a konkurenční produkty
  • Podporuje terénní zkoušky, klinické studie
  • Podporuje marketing produkt management při vývoji
  • Podporuje brand manažery během focení produktů (zajištění klinické přesnosti)
  • Pomáhá při vývoji případových studií
  • Ve spolupráci se školícím týmem poskytuje specializované školení tlakové péče pro zaměstnance i externisty
  • Monitoruje informace o nejnovějších výzkumech tlakové péče, trendy v oboru

Požadujeme:

  • Odborné zdravotnické vzdělání (např. sestra, záchranář, výzkum, OT/Ergo terapeut)
  • Praxe 3–5 let v oblasti tlakové péče/péče o ránu
  • Znalosti pasivní, hybridní a aktivní matrace
  • Pracovní zkušenosti v oblasti zdravotnických prostředků
  • Zkušenosti se školením, prezentováním
  • MS Office (Outlook, Word, Powerpoint, Excel a MS Teams)
  • Týmový hráč
  • Aktivní znalost AJ
  • Ochota cestovat (30% práce)

Nabízíme:

  • Možnost pracovat v mezinárodním týmu s inovativními produkty
  • Odborné vzdělávání a rozvoj
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Benefity (firemní školka, dny dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, home office, karta Multisport, stravenky, 13. plat )

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz