PROJECT manager / realizace stavebních projektů v energetice

Elektrotechnika a energetika / Stavebnictví a reality · Praha

Pro významnou společnost z oblasti energetiky hledáme kandidáta na pozici Project manager, který má zkušenosti z obdobné pozice v oblasti investičních, stavebních a údržbových projektů.

Požadujeme:
* SŠ / VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
* Praxi v oboru v stavebnictví, energetika (výhodou)
* Organizační a komunikační dovednosti

* Základní dovednosti práce s digitální technikou ( foto, kamera..)
* Zkušenosti v oblasti přípravy a realizace staveb

* ŘP sk. B, aktivní řidič

Pracovní náplň:
* Investorsko-inženýrské činnosti v projektech investic a údržby

* Koordinování činnosti dodavatelů služeb pro opravy, udržování a investice po odborné stránce

* Kontrolní dny, spolupráce se zpracovateli PD a správci při přípravě a realizaci akcí

* Zajištění koordinace investic a oprav s provozem a dodavateli

* Zpracování podkladů pro sestavení plánů čerpání nákladů projektů

* konzultace s veřejnoprávními orgány a organizacemi a získávání dokladů potřebných k realizaci akcí

* Zpracování technologických postupů včetně požárně bezpečnostního zajištění

* Dohled nad požadovaným rozsahem investic a oprav s ohledem na spolehlivost, dodržování dokumentace, bezpečnost a minimalizaci nákladů

* Zajištění, projednání a předání projektové dokumentace skutečného provedení stavby

* Příprava podkladů pro schvalovací proces

* Zpracování podkladů pro zavedení akcí do archivních a geodetických programů (TREE-INFO, GIS)

Nabízíme:
* Zázemí významné energetické společnosti a práci na zajímavých projektech
* Podporu kariérního a osobního rozvoje
* Nadstandardní systém péče o zaměstnance a bohaté benefity
* Motivující finanční ohodnocení ( 13. a 14. mzda )
* Místo pracoviště nedaleko stanice metra

Nástup dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz