Project Manager – stavebnictví

Prodej a obchod / Stavebnictví a reality · Praha

Pro úspěšnou zahraniční výrobně – stavební společnost, hledáme Project Manager v oblasti projektů ocelových konstrukcí – zejména region Praha a Střední Čechy.

Požadujeme:
– SŠ/VŠ stavebního směru – pozice je vhodná i pro absolventy, ale musí již mít základní pracovní zkušenosti v oboru stavebnictví na obchodní pozici
– zkušenosti s aktivním prodejem – nutné
– znalost trhu v oblasti stavebnictví, ocelových konstrukcí, developmentu
– seriózní vystupování a přístup k zákazníkům, obchodního ducha
– sebekázeň a dobrý time management
– samostatné rozhodování, logické myšlení, smysl pro systémovost
– vynikající prezentační schopnosti, komunikativnost, flexibilitu
– komunikativní znalost AJ (odborná školení, podklady, materiály, komunikace s mateřskou centrálou)
– řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat

Náplň práce:
– zodpovědnost za realizaci projektů na staveništi/stavbě

– aktivní péče o fungující partnerskou síť, komunikace se stávajícími zákazníky, akvizice, řešení požadavků, objednávek, zakázek, projektů

– příprava a realizace cenových kalkulací a příprava nabídek pro klienty, zadávání objednávek subdodavatelům, jejich koordinace
– příprava smluvních podmínek a vyjednávání
– prezentace produktů, poradenství
– konzultace a komunikace v rámci projektů s developery, investory, architekty, státní správou
– plnění obchodního plánu a stanovené obchodní strategie
– zastřešení a obchodní vedení jednotlivých zakázek
– komunikace s dalšími kolegy ve společnosti v rámci realizace projektů

– účast na školeních a vzdělávacích programech

Nabízíme:
– zajímavou a samostatnou obchodní pozici
– příjemné, přátelské, neformální pracovní prostředí a vztahy
– odborné zaškolení
– motivující finanční benefity se čtvrtletní bonusovou složkou
– automobil (i k osobnímu užívání), notebook, mobil
– nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz