Projektant dopravního značení

Doprava, logistika a zásobování / Stavebnictví a reality · Praha

Pro úspěšnou, stabilní českou společnost působící v oblasti dopravy a dopravního značení, hledáme Projektanta dopravního značení. Hledáme nového kolegu se znalostí práce v programu CorelDraw nebo AutoCAD.

Daná pozice je určena i pro kandidáty, kteří jsou čerstvými absolventy s chutí se zaučit v oboru.

Požadujeme:
– SŠ vzdělání (stavební směr)
– pracovní zkušenosti v oboru vítány
– organizační a komunikační dovednosti
– přátelskou, pozitivní povahu, schopnost týmové spolupráce, empatii
– aktivní řidičský průkaz skupiny B
– znalost práce na PC – CorelDraw nebo AutoCAD
– čistý trestní rejstřík
– orientační znalost Prahy

Náplň práce:
– vypracování dokumentace – prováděcí, výrobní, dodavatelská
– zodpovědnost za správnost vypracované dokumentace
– komunikace s úřady, s příslušnými institucemi
– předání dokumentace na stavbu
– cestování v případě potřeby po stavbách, řešení vzniklých situací
– poskytování technických informací
– provádění zaměření na stavbě

Nabízíme:
– dlouhodobou perspektivu danou stabilní pozicí firmy na trhu
– motivující finanční ohodnocení (vč. placených přesčasů)
– centrála společnosti – Praha 4
– penzijní spoření, bonusy, mobilní telefon
– práci na HPP
– nástup ihned

V případě, že Vás pozice zaujala a máte požadované zkušenosti, těšíme se na Váš profesní životopis!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz