PROJEKTANT ELEKTRO / SLABOPROUD

Elektrotechnika a energetika / Stavebnictví a reality · Praha

Pro významnou českou společnost v oblasti bezpečnostních systémů a technologií pro ochranu majetku a osob, která má dlouholeté působení na českém trhu, hledáme v rámci doplnění týmu v Praze nového kolegu na pozici Projektant slaboproudých systémů. Hledáme člověka zodpovědného, spolehlivého, se schopností pracovat samostatně a přemýšlet o projektech.

Jaké jsou požadavky na profil kandidáta:
– SŠ/ VŠ vzdělání elektrotechnického směru
– Vyhláška č. 50/1978 (§6 a vyšší)
– Znalost bezpečnostních technologií – EKV, EZS, EPS, CCTV, UKS
– Chuť a schopnost rozvíjet znalosti v oboru bezpečnostních technologií
– Dobrá znalost práce v programu AutoCAD
– Samostatnost, zodpovědnost, dotahování projektů do konce
– Řidičský průkaz B
– Komunikativní znalost AJ, schopnost porozumět odborným materiálům

Mezi hlavní náplň práce patří:
– Samostatné zpracování projektové dokumentace
– Návrhy technických řešení projektu, spolupráce a komunikace s obchodním týmem
– Realizování autorského dozoru na stavbě
– Účast na kontrolních dnech a jednáních u zákazníka

Jaká je pracovní nabídka:
– Práce na HPP ve stabilní, prosperující české společnosti s mnohaletou tradicí
– Perspektivní a zajímavé zaměstnání v oboru bezpečnostních technologií
– Motivující platové ohodnocení – kombinace fixního platu + osobního ohodnocení + bonusy
– Využívání benefitů – 5 týdnů dovolené, stravenky, Multisport karta
– Účast na odborných seminářích, školeních

V případě Vašeho zájmu o pozici a další informace se těšíme na Váš zaslaný profesní životopis!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz