PROJEKTANT ELEKTRO – Silnoproudé rozvody

Elektrotechnika a energetika · Praha

Pro stabilní českou elektromontážní společnost, která se zabývá realizací a projekcí silnoproudé a slaboproudé elektrotechniky, hledáme v rámci rozšíření týmu a nárůstu zakázek nového kolegu/kolegyni na pozici PROJEKTANT ELEKTRO – silnoproudé rozvody. Společnost realizuje elektroinstalační projekty v průmyslových objektech, administrativních, bytových, obchodních, historických, zdravotnických a sportovních stavbách. Pozice je vhodná i pro nedávné absolventy v oboru se základními pracovními zkušenostmi.

Jaká je náplň práce:

tvorba elektro projektu a výkresové dokumentace

součinnost s hlavním projektantem při přípravě řešení pro zákazníka

příprava nových elektrických schémat k rozvaděčům nebo úprava stávajících

tvorba rozpočtů elektromontážních činností

zjištění stavu a kontrola případných úprav u zákazníka

znalost i slaboproudých rozvodů výhodou

Požadavky:

SŠ/VŠ ukončené vzdělání v elektrotechnickém oboru

vyhláška č. 50 – min. §6, ideálně §10

znalost práce na PC (MS Office)

znalost programu CAD, příp. obdobný software

praxe s projektováním výhodou

ŘP skupiny B

schopnost týmové práce

Nabízíme:

motivující mzdové ohodnocení dle praxe a zkušenosti, 13. plat

příjemné pracovní prostředí menší firmy rodinného typu s přátelskou atmosférou

možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání

zaměstnanecké benefity – (příspěvek na stravování, jazykové kurzy ANJ, firemní akce – sportovní i společenské)

mobilní telefon, notebook, služební vozidlo

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz

V případě zájmu prosíme vyplňte následující poptávkový formulář:

    Zasláním životopisu a dalších dokumentů, udělujte souhlas se zařazením svých osobních údajů do databáze personální agentury OPENN s.r.o. a s jejich dalším zpracováním za účelem zprostředkování zaměstnání a souvisejících služeb.

    Vytisknout nabídku