PROJEKTOVÝ MANAŽER -GIS projektů

IS/IT: Vývoj aplikací a systémů / Prodej a obchod / Technika a vývoj · Praha

Náš klient,obchodně vzdělávací společnost v centru Prahy , hledá vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • řízení svěřených projektů oddělení konzultačních služeb
  • spolupráce s projektovým vedoucím na straně zákazníka nebo klíčovými uživateli
  • spolupráce s dedikovanými zaměstnanci oddělení konzultačních služeb, jejich využití a efektivní řízení a kontrola s cílem úspěšného splnění cílů projektu
  • spolupracuje s vedoucím oddělení konzultačních služeb za účelem obchodních otázek nebo koordinace zdrojů, s oddělením technické podpory při řešení technických obtíží se základním software
  • zajišťuje úspěšné splnění projektu
  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
  • tvorba nabídek a smluvních dokumentů a pravidelná komunikace s klienty

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání s orientací na IT, příp. obchod,
  • znalosti v oblasti informačních technologií a geoinformatiky,
  • manažerské schopnosti v oblasti řízení projektů, plánování a vedení lidí
  • vynikající komunikační dovednosti, schopnost prezentovat,
  • znalosti principů a metodiky projektového řízení a vývoje software,
  • právní povědomí na úrovni schopnosti sestavit základní smluvní dokumenty a porozumět rizikům v návrzích smluv třetích stran,
  • výbornou znalost anglického jazyka,
  • znalost práce v operačním systému Microsoft Windows, MS Office, příp. informačním systému pro řízení projektů a vývoj software (např. JIRA)
  • slušné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, dochvilnost
  • schopnost umět motivovat tým.
  • zkušenosti s vedením projektů
  • obchodní myšlení, schopnost rozpoznat obchodní příležitost v průběhu jednání
  • samostatně se vzdělávat, chuť učit se nové věci

Nabízíme:

  • zajímavou různorodou práci v profesionálním a zároveň přátelském prostředí
  • vzdělávání
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • sicks days, home office
  • stravenky
  • penzijní pojištění

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz