PROJEKTOVÝ MANAŽER ONLINE PROJEKTŮ

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / Telekomunikace · Praha

Náš klient, telekomunikační společnost v Praze, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Řízení dodávek vývoje online projektů a změnových požadavků ve schváleném čase, rozpočtu, rozsahu a kvalitě.
  • Zajištění tvorby projektových výstupů nutných k řízení projektů (např. projektový plán včetně krizové cesty, analýza rizik a příležitostí).
  • Porozumění technickému zadání projektu/změnového požadavku a zajištění potřebných vstupů. Při návrhu časového plánu a scope projektu spolupráce se Solution architekty.
  • Zabezpečení spolupráce a komunikace se zúčastněnými organizačními jednotkami v rámci společnosti i externími partnery s cílem zabezpečovat plynulou, efektivní a včasnou realizaci projektu/změnového požadavku.
  • Aktivní komunikace se zákazníkem o průběhu projektu/změnového požadavku (časové odhady, technické řešení dodávaného scope). Schopnost porozumět změnovým požadavkům zákazníka v průběhu projektu a flexibilně reagovat na změnu.
  • Zabezpečení pravidelného reportingu managerovi vývoje a zadavateli projektu včetně přípravy podkladů pro řídící výbor.
  • Zabezpečení koordinace řízeného projektu s ostatními projekty (efektivní alokace zdrojů, prioritizace požadavků
  • Správa rozpočtu projektu a odpovídat za efektivní využívání.
  • Přispívat návrhy k zefektivnění stávající projektové metodiky.

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost AJ pro denní použití (obchodní jednání)
  • Zkušenost s vedením online projektů min. 3 roky
  • Znalost online technologii a standardů na středně pokročilé úrovni (HTML, Java Script, Vývojové nástroje v prohlížečích, XML).
  • Znalost agilního vývoje online projektů
  • Pracovní flexibilita a ochota vysokého nasazení

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v profesionálním týmu stabilní společnosti
  • Možnost seberealizace v rámci společnosti
  • Systém volitelných zaměstnaneckých benefitů
  • Mobilní telefon, notebook
  • Pružná pracovní doba, stravenky, 5 týdnů dovolené, 4 sick days

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz