PROJEKTOVÝ MANAŽER – Praha a Střední Čechy (potrubní systémy)

Prodej a obchod / Stavebnictví a reality · Praha

Pro našeho klienta, výrobní společnost s technickým produktem ve Středočeském kraji, hledáme zkušeného kandidáta/tku na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER-Praha a Střední Čechy (potrubní systémy)

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ (stavební, obchodní, ekonomické)
  • Příjemné vystupování, komunikativnost, dobré prezentační schopnosti
  • Proaktivita, drive, zodpovědnost, cílevědomost
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, SAP)
  • Řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat
  • Komunikativní znalost AJ výhodou
  • Ochotu se průběžně vzdělávat
  • Zodpovídá za výsledky obchodních partnerů
  • Ochota věnovat se akviziční činnosti a pečovat o stávající zákazníky

Pracovní náplň:

  • Řešení obchodních případů formou projektového řízení prodeje vedoucích k navýšení obratu a zisku
  • Vyhledávání projektů a umisťování produktů vyráběných společností ve spolupráci s odbornými velkoobchody
  • Příprava a vypracování nabídek, dle pravidel vedoucích k získání obchodních případů
  • Komunikace s Obchodně projektovým Managerem a Specialistou cenových nabídek
  • Realizace kroků vedoucích k získání projektů díky informacím z trhu, tak díky informacím získaným od Specialisty cenových nabídek,
  • Samostatné vyhledávání projektů
  • Komunikace se všemi stupni projektového procesu vedoucí k získání a kontrole projektu
  • Tvorba specifikací a cenových nabídek
  • Monitoring a znalost trhu (obchodníci, probíhající akce, ceny, aktivity konkurence)

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění a jazykové kurzy
  • služební auto i k soukromým účelům
  • kafeterie benefitů (sport, kultura, zdraví, rekreace, vzdělání
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz