QUALITY SPECIALIST /specialista kvality / automotive Praha

Kvalita a kontrola jakosti / Výroba a průmysl · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti automotive a logistiky hledáme kolegu/kolegyni v rámci rozšíření týmu na pozici Quality Specialist. Pozice je zaměřena na kontrolu kvality zahraničních dodavatelů automotive komponent v malém týmu kvality.

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • zkušenost v oblasti kontroly kvality v automotive segmentu
  • orientaci, znalost dokumentace PPAP, 8D, PIS, SDS, IMDS
  • komunikativnost, samostatnost, systematičnost
  • proaktivitu, týmovost, rozhodnost, spolehlivost
  • schopnost řešit nestandardní situace, ochotu zlepšovat procesy
  • zodpovědnost, zaměření na výsledek a cíl
  • velmi dobrou znalost MS Office
  • AJ na aktivní úrovni ( denní komunikace s celým světem)

Pracovní náplň:

  • denní komunikace s dodavateli, zákazníky a poskytovateli služeb
  • spolupráce se sales, logistikou, zákaznickým servisem
  • řešení kvality dodaných komponent, vstupních při nových nákupech ( nové projekty), reklamace ze strany zákazníků
  • reklamační proces, zpracování reklamačních reportů, návrhy opatření
  • zodpovědnost za včasné vyřešení reklamací, jejich monitoring
  • zpracování dokumentace z oblasti kvality PPAP, 8D, PIS, SDS, IMDS
  • práce s interní DTB, správa dokumentace, práce v MS Office a dalšími systémy
  • denní komunikace v AJ s kolegy po Evropě a s dodavateli ze světa

Nabízíme:

  • stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • zapracování, vzdělávání a systematický rozvoj a kariérní růst
  • přátelský tým a solidní pracovní prostředí
  • dobré finanční ohodnocení a roční bonusy
  • příspěvek na stravování, penzijní pojištění, občerstvení na pracovišti zdarma
  • každý měsíc příspěvek na konto v systému Benefity.cz (Cafeteria systém)
  • sick days (5 dní ročně), týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu, příjemné pracoviště v širším centru Prahy
  • nástup možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v ČJ a AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz