QUALITY SPECIALIST/ Specialista kvality s AJ /výroba/montáž

Auto - moto / Kvalita a kontrola jakosti / Výroba a průmysl · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti automotive a logistiky hledáme kolegu/kolegyni na samostatnou pozici Quality specialist. Pozice je zaměřena na sledování kvality, implementaci nových procesů QMS. Pozice je podřízena zahraničnímu managerovi, denní AJ je nutností. Místo pracoviště Kolín.

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického, ekonomického apod. zaměření
  • zkušenost ve na obdobné pozici v oblasti kvality (ideálně automotive)
  • znalost ISO norem, znalost prostředí výrobních společností
  • komunikativnost, analytické myšlení a schopnost řešit problémy
  • flexibilitu, týmovost, rozhodnost, spolehlivost, organizační schopnosti
  • komunikativnost, zodpovědnost, zaměření na výsledek a cíl
  • pokročilá znalost MS Office, pokročilou znalost Excelu
  • znalost 8D reportů, PFMEA, Control PLan
  • AJ a ČJ na aktivní úrovni
  • Ř.P.sk. B

Pracovní náplň:

  • zastřešení managementu kvality (ISO, SQAM a další požadavky zákazníků), komunikace se zákazníkem dle potřeby
  • zodpovědnost za zavádění nových dílů, ECI
  • zodpovědnost za dokumentaci MQS, SDS, PIS, ECI
  • přípravy auditů ISO 9001, SQAM
  • komunikace s týmy výroby a údržby v rámci sledování kvality
  • řešení nutných krizových situací dle potřeby
  • návrhy zlepšení kvality (QMS) implementace nových procesů
  • úzká spolupráce se zahraničním nadřízeným managerem (AJ)
  • přípravy přehledů, statistik a reportů, spolupráce na dalších projektech
  • práce v MS Office a dalšími systémy, komunikace v AJ

Nabízíme:

  • stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnost
  • zapracování, vzdělávání a systematický rozvoj a kariérní růst
  • přátelský tým a solidní pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení a roční bonusy
  • příspěvek na stravování, penzijní pojištění, občerstvení na pracovišti zdarma
  • každý měsíc příspěvek na konto v systému Benefity.cz (Cafeteria systém)
  • sick days (5 dní ročně), týden dovolené navíc
  • místo pracoviště Kolín
  • nástup možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v ČJ a AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz