Radiologický asistent oddělení radiodiagnostiky nebo nukleární medicíny

Farmacie / Zdravotnictví a sociální péče · Praha

Náš klient, prestižní zdravotnické pracoviště v Praze, které poskytuje špičkové zdravotnické služby, hledá do svého týmu zkušeného kandidáta/ku na pozici:

Náplň práce:

  • provádění diagnostických výkonů – MR, CT, NM, PET
  • edukace pacientů
  • provádění specifické ošetřovatelské péče v rámci diagnostických výkonů
  • vedení záznamů zdravotnické dokumentace
  • spolupráce s ostatními oděleními při plánování a verifikaci radioterapie
  • provádění a vyhodnocování zkoušek provozní stálosti
  • provádění činností souvisejících s radiační ochranou

Požadujeme:

  • odpovídající vzdělání, případně specializaci v oboru (dle zákona č. 96/2004 Sb.)
  • osvědčení MZČR k výkonu práce bez odborného dohledu výhodou, není podmínkou
  • flexibilitu, proaktivní přístup a ochotu učit se novým věcem
  • zkušenosti z radiodiagnostiky (CT, MR, PET, PET/CT) a radioterapie výhodou
  • zdravotní způsobilost a morální a občanská bezúhonnost
  • znalost cizích jazyků (AJ nebo RJ) výhodou
  • komunikativní a týmovou osobnost

Nabízíme:

  • získání cenných zkušeností ve zdravotnickém zařízení s unikátní technologií a moderní diagnostickou technikou
  • možnost dalšího osobního růstu
  • příjemné moderní pracovní prostředí
  • dobré finanční ohodnocení s motivační složkou
  • podpora dalšího vzdělávání a studia, včetně odborných stáží a spolupráce s jinými centry tohoto typu
  • zaměstnanecké benefity

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz