RECEPČNÍ /JUNIOR ASISTENT/KA

Administrativa / Nákup / Zákaznický servis · Praha

Náš klient, obchodně-technická společnost v Praze 10, hledá do svého týmu schopnou kandidátku na pozici:

RECEPČNÍ /JUNIOR ASISTENT/KA FINANČNÍHO – ADMINISTRATIVNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň práce:

  • Starost o chod recepce a zákaznický servis
  • Vítání návštěv pro oddělení, příprava občerstvení
  • Údržba kávovaru a zásobování kuchyňky
  • Vyřizování kurýrní služby, pošta – převzetí / předání a evidence zásilek
  • Evidence a archivace faktur přijatých v systému Helios
  • Komunikace se zákazníky / dodavateli / partnery po telefonu i osobně
  • Zaznamenání požadavků zákazníků na Helpdesk společnosti v aplikačním SW
  • Orientační znalost produktů a služeb společnosti
  • Vedení pokladny
  • Organizace zástupu recepce – aktualizace manuálu pokynů pro zastupující kolegy,
  • Základní zákaznický servis a podpora
  • Různorodé administrativní činnosti v rámci oddělení
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními (zákaznická podpora, obchod, servis, sklad, účtárna, pronájem apartmánů)
  • Komunikace s hosty v pronajatých apartmánech – převážně cizinci (využití AJ)

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost AJ -schopnost hovořit se zahraničními hosty hovořícími anglicky po telefonu i osobně
  • Znalost práce s PC na dobré úrovni (MS office – Word, Excel, Outlook)
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Aktivní přístup a zodpovědnost k plnění svěřených úkolů
  • Schopnost pojmout velké množství různorodých informací
  • Chuť učit se novým věcem
  • Přirozenou pečlivost, systematičnost, organizovanost a loajalitu

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po 1 roce zaměstnání)
  • Firemní benefity (stravenky, volnočasové poukázky, jazykový kurz AJ, Sick days)
  • Zázemí stabilní společnosti