REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ MANAŽER-Jižní Morava

Prodej a obchod / Technika a vývoj / Výroba a průmysl · Jihomoravský kraj

Pro našeho klienta, výrobní společnost s technickým produktem na Mělnicku, hledáme zkušeného kandidáta/tku na pozici:

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ (stavební, ekonomické nebo obchodní)
  • Obchodního ducha
  • Příjemné vystupování, komunikativnost, dobré prezentační schopnosti
  • Pozitivní myšlení
  • Energičnost, proaktivita, drive, zodpovědnost, cílevědomost
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, SAP)
  • Řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat
  • Komunikativní znalost AJ výhodou
  • Orientace na výsledek, samostatnost

Pracovní náplň:

  • Jedná se stávajícími i potencionálními partnery ve svěřeném regionu
  • Sleduje prodeje a pohledávky v regionu
  • Sleduje plnění uzavřených obchodních smluv
  • Monitoruje vývoj cen konkurenčních výrobců
  • Spolupracuje na vyřizování reklamací zákazníků, ale není řešitel
  • Spolupracuje s product manageremem na prezentačních a školících akcích
  • Zpracovává cenové nabídky, předkládá návrhy na změny obchodní politiky
  • Předkládá návrhy na nové výrobky na základě marketingových průzkumů
  • Spolupracuje na projektech ve svěřeném regionuAktualizuje záznamy ve firemním CRM databázi
  • Průběžně se vzdělává
  • Zodpovídá za výsledky obchodních partnerů
  • Věnuje se akviziční činnosti a pečuje o stávající zákazníky

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění a jazykové kurzy
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Kafeterie benefitů (sport, kultura, zdraví, rekreace, vzdělání
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • zázemí kanceláře v Brně
  • home office

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz