REGULATORY AFFAIRS SPECIALIST/ zdravotnictví, farmacie

Farmacie / Kvalita a kontrola jakosti / Zdravotnictví a sociální péče · Praha

Pro významnou zahraniční společnost z oblasti elektrotechniky ( spotřební a zdravotní) hledáme Specialistu regulatory affairs po medical oblast.
Pozice je do dvoučlenného týmu, komunikuje se i napříč Evropou s pobočkami v AJ.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ( ideálně kontrola kvality a pod..)
  • základní znalost sytému managementu kvality ISO 9001 a ISO 13485
  • přehled o požadavcích z EU MDR
  • zkušenost s plněním regulačních požadavků na zdravotnické prostředky
  • orientace v zákonech a nařízení v oblasti zdravotních prostředků
  • systematičnost, preciznost, schopnost dotahovat věci do konce
  • komunikativnost, ochotu , schopnost vhledu, proaktivitu
  • uživatelskou znalost MS Office
  • aktivní znalost AJ (komunikace po Evropě v AJ)

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za splnění požadavků systému kvality a jejich pravidelnou kontrolu dle norem
  • práce s ISO 9001 (pro oblast spotřební elektroniky a průmyslových řešení)
  • práce s ISO 13485 (pro oblast zdravotnických prostředků)
  • plánování a provádění interních auditů
  • dokumentace procesů ve společnosti (v ČJ i v AJ)
  • registrace, nostrifikace, hlášení nežádoucích příhod
  • nastavování zlepšování procesů
  • vyhodnocování ukazatelů výkonnosti – KPI’s
  • komunikace s kolegy z německé centrály (v AJ)

Nabízíme:

  • příjemný a přátelský pracovní tým
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • zajímavou, samostatnou pracovní náplň
  • motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
  • nástup možný dohodou

V případě vašeho zájmu neváhejte zaslat své CV v českém i anglickém jazyce .

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz