Rozpočtář/ka ( kalkulant/ka )

Ekonomika a podnikové finance / Stavebnictví a reality · Praha

Pro významnou společnost z oblasti energetiky hledáme kandidáta/ kandidátku na pozici Rozpočtář/ka ( kalkulant/ka ), který/rá má zkušenosti z obdobné pozici, pozice je vhodná i pro šikovné absolventy s praxí.

Požadujeme:
– SŠ vzdělání technického směru

– praxe v energetice nebo stavebnictví (rozvody inženýrských sítí)

– znalost příslušné legislativy a kalkulací

– pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační dovednosti

– znalost MS Office a kalkulačního SW (Kros)

– ŘP skup. B

Pracovní náplň:
– stanovení cenových nákladů pro investiční akce a údržbu zejména na horkovodech a – – teplovodech v klasickém a předizolovaném potrubí

– příprava položkových rozpočtů, kontrolní rozpočty

– odhady spotřeby práce na jednotlivé akce

– posudky cenových nabídek, PD a inženýrské činnosti interních a externích dodavatelů

– kalkulace v rámci předprojektové přípravy investičních a údržbových akcí

– úzká spolupráce při rozpočtování s odbornými útvary uvnitř společnosti

– tvorba cenových databází

Nabízíme:
– Zázemí významné energetické společnosti a práci na zajímavých projektech
– Podporu kariérního a osobního rozvoje
– Nadstandardní systém péče o zaměstnance a bohaté benefity
– Motivující finanční ohodnocení ( 13. a 14. mzda )
– Místo pracoviště nedaleko stanice metra

– Nástup dohodou / podzim 2020

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz