Sales konzultant / obchodní zástupce – zdravotnictví

Prodej a obchod / Technika a vývoj / Zdravotnictví a sociální péče · Středočeský kraj

Pro významnou zahraniční společnost nejen z oblasti zdravotní techniky hledáme sales konzultanta/ obchodního reprezentanta s praxí v oblasti obchodu pro region Česká republika ideálně střední Čechy a Praha.

Důležitý je zájem o obchod a prozákaznické nastavení, odborné školení firmou doplní vaše další nutné znalosti.

Požadujeme:
– SŠ/VŠ obchodního, technického, zdravotního směru apod.
– zkušenosti s aktivním prodejem
– znalost trhu se zdravotní technikou/produkty výhodou
– seriózní vystupování a přístup k zákazníkům, obchodního ducha
– samostatné rozhodování, logické myšlení, vztah k technice
– vynikající prezentační schopnosti, komunikativnost, flexibilitu
– aktivní znalost AJ ( odborná školení, podklady, materiály, komunikace)
– řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
– péče o stávající zákazníky, řešení požadavků a udržování vztahů
– okrajově akviziční činnost ve zdravotních zařízeních ve svěřeném regionu
– prezentace produktů na místě, instalace, poradenství
– plnění obchodního plánu a stanovené obchodní strategie
– přípravy nabídek, prezentací, kalkulací
– zastřešení a obchodní vedení jednotlivých zakázek
– komunikace s dalšími týmy napříč společností
– reporting, pravidelná měsíční setkání v Praze

Nabízíme:
– zajímavou a samostatnou odbornou pozici
– odborné zaškolení v zahraničí v AJ
– motivující finanční benefity se čtvrtletní bonusovou složkou
– mobil, notebook, osobní automobil k dispozici dle potřeby
– přátelský tým, příjemné pracovní prostředí

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz