SALES MANAGER / ASM / teamleader – zdravotnictví

Prodej a obchod / Zdravotnictví a sociální péče · Praha

Pro renomovanou zahraniční společnost z oblasti zdravotní techniky hledáme sales managera s praxí v oblasti zdravotnictví, ideálně zdravotní techniky .

Povede 4 členný tým obchodních zástupců v ČR.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ obchodního, technického směru
  • znalost trhu se zdravotní technikou velkou výhodou
  • zkušenost s vedením týmu či alespoň 1-2 podřízených
  • schopnost, vést, řídit, motivovat, plánovat
  • samostatné rozhodování, logické myšlení, smysl pro systémovost
  • vynikající prezentační schopnosti, komunikativnost, flexibilitu
  • aktivní znalost AJ ( odborná školení, podklady, materiály, komunikace)
  • řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

  • vedení 4 členného obchodního týmu pro ČR
  • přípravy plánů a cílů, dohled nad jejich plněním s ohledem na globální strategie
  • supervizní návštěvy v region s OZ
  • účast při specifických jednáních s VIP zákazníky ( nemocnicemi a pod.)
  • znalost prezentace produktů, cen, poradenství
  • reporty a přehledy managementu v ČR i zahraničí
  • občasná cesta do zahraničí, komunikace v AJ
  • komunikace napříč firmou s dalšími odděleními

Nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou managerskou pozici
  • zázemí stabilní a prestižní zahraniční společnosti
  • motivující finanční ohodnocení a benefity
  • mobil, notebook, osobní automobil
  • přátelský tým, příjemné pracovní prostředí
  • nástup ideálně co nejdříve či dohodou

V případě vašeho zájmu neváhejte zaslat své CV ( ideálně v AJ, ČJ).

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz