SALES MANAGER – průmysl – Obchodně- technický prodejce

Elektrotechnika a energetika / Prodej a obchod / Výroba a průmysl · Praha

Pro významnou zahraniční společnost působící na trhu v oblasti elektrotechniky ( spotřební i průmyslové – př. kamery), hledáme kolegu na pozici SALES MANAGER/ KAM – Obchodně – technický prodejce pro hl. region Praha a okolí. Očekáváme zkušenost v oblasti prodeje technických produktů.

Požadujeme:
– VŠ vzdělání ( technického směru- elektro, strojní)
– praxi alespoň 1 rok v oblasti prodeje, technických produktů
– zkušenost s obchodem směrem k výrobním společnostem výhodou
– zkušenosti s řízením obchodu a v jednání s významnými zákazníky
– výborné komunikační a prezentační dovednosti
– proaktivitu, zákaznickou orientaci, pozitivní vztah k technice ( elektrotechnika, optika apod…)
– dobrou znalost práce na PC – MS Office
– aktivní/ komunikativní znalost AJ ( školení v zahraničí, manuály, podklady..)
– řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
– péče o stálé zákazníky z oblasti výroby, průmyslu, vojenství, letectví apod.
– v menšině akviziční činnost v region Praha a Střední Čechy, případně jiná část Čech ( dle bydliště)
– přípravy nabídek, prezentací, konzultace, zajištění zákaznických požadavků
– příprava a realizace marketingových aktivit , spolupráce s zákaznickým a technickým servisem
– neustálé rozvíjení znalostí produktů , odborná školení v zahraničí
– pravidelný reporting a plnění obchodních plánů

Co nabízíme:
– zajímavé zaměstnání v perspektivní, mezinárodní společnosti
– motivující platové ohodnocení s bonusovou částkou
– firemní automobil, mobilní telefon, notebook
– řadu firemních benefitů ( dovolená navíc, penzijní připojištění, masáže..)
– příjemné pracovní prostředí a přátelský tým kolegů
– nástup ideálně co nejdříve

V případě vašeho zájmu zašlete své CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz