SALES MANAGER / vedoucí designového studia

Kultura, umění a tvůrčí práce / Prodej a obchod / Stavebnictví a reality · Jihomoravský kraj

– Pro významné interiérového studio, obchod hledáme sales managera/ obchodního konzultanta/ konzultantku interiérového studia s profesionálním vystupováním a zkušeností v oblasti prodeje (ideálně příbuzných produktů) a pozitivním vztahem k hezkým a kvalitním produktům prémiového charakteru s výhledem vedení celého designového studia.

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • zkušenost v oblasti obchodu alespoň 2 roky (nábytek, interiéry, luxusní produkt apod. )
  • komunikativnost, orientaci na zákazníka, zaměření na výsledek
  • orientace v oblasti architektury, stavebnictví, developmentu v regionu – výhodou
  • proaktivitu, pozitivní vztah k nábytku, designu
  • optimismus, samostatnost, příjemné vystupování
  • AJ komunikativně (nutné jednání se zahraničím)

Pracovní náplň:

  • denní komunikace s klienty, prezentace výrobků, poradenství
  • komplexní péče o designové studio a chod a zodpovědnost za výsledky
  • spolupráce na marketingových aktivitách a prezentace studia, akce pro zákazníky
  • vedení a rozvoj portfolia kontaktů, vedení DTB klientů
  • vypracovávání cenových nabídek, příprava podkladů
  • dlouhodobé budování vztahů se zákazníky (privátní i firemní)
  • návštěvy developerů a klientů v terénu dle potřeby a projektů, zakázek
  • po zapracování vedení 1-2 kolegů
  • komunikace a reporting vedení společnosti v Praze
  • komunikace s dodavateli v zahraničí v AJ

Nabízíme:

  • samostatnou, zajímavou a zodpovědnou práce
  • příjemné pracovní prostředí a práci pro významnou designovou firmu
  • možnost seberealizace a ovlivnění obchodních aktivit studia
  • motivující finanční ohodnocení s pohyblivou složkou
  • příjemné pracovní vztahy s milými kolegy
  • nástup možný od ledna/ února 2020 či déle

V případě vašeho zájmu zašlete své CV.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz