Sales & Marketing analyst / Specialista plánování/ Analytik

Bankovnictví a finanční služby / Marketing / Prodej a obchod · Praha

Pro významnou zahraniční společnost z oblasti automotive s menším týmem v Praze hledáme kolegu/ kolegyni pozici Sales & Marketing analyst / Specialista plánování/ Analytik, který bude velmi úzce spolupracovat sales a operativním marketingem. Velká část komunikace a reportů bude v AJ. Pozice je pro kandidáty s oblibou práce s čísly a daty, kteří umějí komunikovat.

Požadujeme:

  • SŠ,VŠ vzdělání (ekonomika, matematika, marketing, statistika a pod.)
  • praxe na obdobné pozici 3 roky nutná
  • analytické schopnosti, strategické uvažování, oblibu práce s čísly
  • komunikativnost, aktivitu, samostatnost, pečlivost
  • týmovost, otevřenost, pozitivní myšlení a optimismus
  • AJ – aktivní slovem i písmem (denní komunikace s centrálou v zahraničí)
  • výbornou znalost PC (Acesss, Excel (Makra), Power Point)
  • zkušenost práce v SW SAP nebo Oracle výhodou

Pracovní náplň:

  • denní analytická činnost, přípravy statistik, tabulek
  • zpracování dat a monitoringu v interním prodejním systému, tržní analýzy
  • zpracování dat týkající se propagačních akcí, segmentace zákazníků
  • přípravy měsíčních plánů poptávky, optimalizace
  • vyhodnocování prodejů dat, kalkulace cen, práce s ceníky
  • práce v SW SAP a jeho aplikacemi, Excelem, správa EDI wheel systému
  • analytická podpora marketingu a sales, ad-hoc analýzy, doporučení
  • podpora při dlouhodobém plánování
  • přípravy přehledů a reportů v AJ

Nabízíme:

  • stabilitu zahraniční společnosti v širším centru Prahy
  • příjemný a přátelský pracovní tým
  • zajímavou pracovní náplň a možnost profesního růstu
  • motivující finanční ohodnocení
  • zajímavé bonusy a benefity (týden dovolené navíc, stravenky, školení..)
  • nástup ideálně 1.2.2019 či dohodou později

V případě zájmu zašlete vaše CV v ČJ a AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz