SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ designové studio

Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro designové studio hledáme samostatnou účetní, která má praxi na obdobné pozici a ráda by se jí věnovala nadále. Se samostatnou účetní bude spolupracovat junior účetní, která zpracovává část dokladů. Pozice je vhodná také pro praktické účetní z účetních firem, agentur apod.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • velmi dobré analytické schopnosti, orientace v daňových zákonech
  • 5 let praxe v oblasti financí na obdobné pozici
  • kompletní znalost účetnictví, znalost SW ABRA – výhodou
  • dobrá znalost excelu pro denní práci
  • znalost mzdové agendy a zpracování mezd
  • spolehlivost, rozhodnost a efektivní styl práce
  • pečlivost, samostatnost, proaktivitu, praktičnost
  • AJ – základy ( občas faktury, emaily )

Pracovní náplň:

  • samostatné vedení účetnictví úspěšné menší společnosti
  • spolupráce s managementem – přípravy přehledů, tabulek
  • kompletní závěrkové práce (měsíční, kvartální, roční)
  • komunikace s úřady a dodavateli, výkazy, Intrastat
  • měsíční skladová závěrka
  • kontrola závazků a pohledávek, drobná fakturace
  • podklady pro audit, spolupráce s daňovým poradcem
  • úzká spolupráce s junior účetní
  • reporting pro banku, leasing, majetek, DPH
  • zpracování mezd pro 20-25 osob
  • reporty dle potřeb managementu

Nabízíme:

  • zajímavou, samostatnou a různorodou práci
  • příjemné pracovní prostředí v širším centru Prahy
  • přátelský tým kolegů
  • motivující finanční ohodnocení
  • dovolená navíc,3 sick days, Multisportkarta
  • nástup možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu neváhejte zaslat své CV .

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz