SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ i juniorní

Administrativa / Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro menší aukční síň hledáme samostatnou účetní ( i juniorní, která nemusí mít komplexní zkušenosti, byla by více zaškolena ). Ideálem je praxe na obdobné pozici ( ale ne nutností) .Pozice je vhodná i pro pracovníky z účetních firem, šikovné učenlivé juniorní účetní. Objem práce je zvládnutelný velmi dobře, jde o malou firmu.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v oblasti financí, účetnictví
  • kompletní znalost účetnictví
  • ochotu učit se a pracovat v menším týmu firmy
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, proaktivitu, praktičnost
  • AJ – aktivní / komunikativní (emaily, telefonáty s klienty, občas osobní kontakt)

Pracovní náplň:

  • samostatné vedení účetnictví malé společnosti ( bude-li třeba se supervizí)
  • banka, pokladna, faktury vydané, přijaté, DPH
  • spolupráce s majiteli firmy – přípravy přehledů, tabulek
  • drobnější administrativní práce
  • komunikace s úřady a zákazníky ( AJ), sledování pohledávek
  • spolupráce na roční závěrce
  • platby v hotovosti, EET, spolupráce na aukcích 3krát ročně
  • zpracování mezd pro 7 osob ( supervize, zaškolení..)

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci
  • příjemné pracovní prostředí v širším centru
  • přátelský tým kolegů, spolupráce a zaškolení seniorní kolegyní
  • dobré finanční ohodnocení a benefity

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV .

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz