SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ

Ekonomika a podnikové finance · Praha

Náš klient, obchodní, technicky orientovaná společnost v Praze 10, hledá do svého týmu kandidáta/tku na pozici:

Pracovní náplň:

  • kompletní zpracování účetnictví několika malých nemovitostních společností včetně zpracování přiznání k DPH, evidence nájemníků a vyúčtování služeb
  • evidence majetku včetně odpisů a inventarizace
  • pokladna
  • zpracování a zaúčtování faktur přijatých
  • zpracování bankovních transakcí – úhrady
  • účtování bankovních výpisů
  • zastupitelnost fakturace
  • inventarizace účtů
  • elektronická archivace účetních dokladů
  • spolupráce a příprava podkladů při měsíční závěrce a roční uzávěrce
  • práce s Excelem (analýzy, statistiky)
  • angličtina na komunikativní úrovni – výhodou

Hledáme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • 3 roky praxe
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost
  • komunikativnost, týmovost, zájem o problematiku včetně příslušné legislativy
  • aktivní přístup k práci
  • znalost účetního programu POHODA, Helios
  • zkušenost v oblasti účtování nemovitostí, znalost DPH v oblasti nemovitostí a zkušenost s evidencí a vyúčtování služeb nájemníků (používáme systém SSB2000).

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po 1 roce zaměstnání)
  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelský kolektiv, příjemné prostředí
  • firemní benefity (stravenky, volnočasové poukázky, jazykový kurz AJ, Sick days), po roce zaměstnání / po dohodě i dříve (v závislosti na pracovním výkonu a přístupu)
  • možnost profesního růstu

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz