SENIOR ACCOUNTANT/ Senior účetní s AJ

Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro významnou zahraniční společnost z oblasti zdravotní techniky obsazujeme do finančního týmu pozici SENIOR ACCOUNTANT/ Senior účetní s AJ.

Požadujeme:

  • praxe na obdobné pozici (samostantý(á) účetní, seniorní účetní, controller) min. 5 let,
  • odborné zkušenosti ze zahraniční firmy a komunikace v AJ
  • výborná znalost CAS / IFRS a souvstažností
  • dobrá znalost MS Office – Excel (kontingenční tabulky, vzorce), Power Point
  • výborná znalost angličtiny slovem i písmem
  • znalost SAP, (+ Navision výhodou)
  • analytické, metodické a koncepční myšlení
  • samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • týmový hráč s ochotou pracovat na vice úkolech současně

Pracovní náplň:

  • kontrola správnosti účtování
  • příprava podkladků pro účtování („journal“ pro středisko služeb)
  • nastavování mapování statutární vs reportingové účty
  • podpora Adriatických zemí (nastavování systému dle CAS)
  • tvorba reportů pro určité nákladové položky
  • spolupráce se střediskem služeb, kde se účtuje (Polsko)
  • spolupráce na měsíčních / kvartálních / ročních závěrkách
  • příprava podkladů pro reportingový a statutární audit
  • spolupráce s daňovými poradci a auditory

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavou samostatnou pozici, motivující ohodnocení a benefity
  • místo výkonu Praha 6 u metra A a příjemné pracovní pracoviště
  • možná částečná práce z domova
  • práce v týmu spolu s 5 kolegy
  • nástup možný ihned či dohodou

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v ČJ a AJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz