SENIOR DATA ANALYST – specialista či manager

Ekonomika a podnikové finance / IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / Věda a výzkum · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti energetického a komoditního obchodu hledáme na novou pozici kolegu/ kolegyni, která má zkušenost z oblasti analýz, práce s daty na pozici senior data specialist (případně uvítáme i juniora na další pozici). Pozice je do firmy s multikulturním prostředím a denní komunikací v AJ a případnou možností vést malý tým. Práce je zaměřena na analýzy trhů, řízení kvality dat, modelů a vývoj algoritmů.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – statistika, matematika, data
  • zkušenost z oblasti data analýz, statistik, datových souborů
  • zkušenost na obdobné analytické pozici
  • zaměření na detail, práci s daty a informacemi
  • týmovost, proaktivitu, samostatnost, logické myšlení
  • velmi dobrou znalost MS Office ( hl. Excel), SQL, mat. modelů
  • aktivní znalost AJ pro denní komunikaci

Pracovní náplň:

  • denní analýza a integrace dat, datových souborů, nových zdrojů
  • spolupráce na vývoji aplikací pro analýzu dat, algoritmů tvorby cen a prognózy
  • dohled nad správou databází, optimalizací správy dat
  • spolupráce s týmem analytiků, vývojářů dat a IT kolegů, koordinace týmu
  • komunikace s dodavateli dat, základních a finančních údajů
  • práce v interním SW, práce s Excelem, databázemi, web. rozhraními
  • přípravy přehledů, reportů a podkladů pro obchodníky a další strategie

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • zajímavou samostatnou práci s možností profesního rozvoje
  • přátelský mezinárodní tým
  • motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
  • možnost nástupu ihned či dohodou

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz