SENIOR FINANCIAL ACCOUNTANT (mezinárodní obchodní spol.)

Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro mezinárodní společnost z oblasti obchodu a logistiky obsahujeme pozici Senior Accountant s komplexním přehledem v oblasti účetnictví a financí, aktivní AJ a ideálně znalostí SAP.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • praxe v oblasti účetnictví alespoň 5 let
  • znalost českého účetnictví, praxe z korporátního prostředí vítána
  • znalost DPH a daně z příjmu právnických osob
  • velmi dobrá znalost SAP, případně obdobných SW
  • znalost MS Office – v praxi využijete zejména Excel
  • AJ na pokročilé úrovni (ústní, telefonická i písemná komunikace)
  • nutná velmi dobrá znalost českého jazyka (komunikace, české účetnictví)

Pracovní náplň:

  • zpracování části dodavatelských či vystavených faktur
  • účtování výdajů, cestovních náhrad SAP Concur
  • závěrkové operace, dohadné položky, měsíční účtování dle zadání nadřízeného
  • DPH a daň z příjmu právnických osob (dobrá znalost)
  • zaúčtování agendy mezd zpracované externí mzdovou spol.
  • příprava dat pro měsíční reporting
  • spolupráce na kvartálním a ročním auditu, přípravě podkladů pro daňové poradce
  • kvartální inventarizace účtů, ad hoc činnosti dle potřeby
  • spolupráce s kolegy ve finančním týmu a komunikace napříč firmou

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • pracovní prostředí a přátelský tým
  • samostatnou, odbornou práci
  • podporu v systematickém vzdělávání
  • příspěvek na stravování a další benefity
  • týden dovolené navíc, Sick days (5 dní ročně)
  • nástup březen, duben 2021 dle dohody….
  • místo pracoviště širší centrum Prahy

V případě vašeho zájmu uvítáme vaše CV v AJ a ČJ.

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz