Senior Financial Specialist/Accounting, Controlling

Ekonomika a podnikové finance · Praha

Pro mezinárodní společnost z oblasti stavebnictví, technických produktů, obsazujeme pozici Senior Financial Specialist/Accounting, Controlling.

Nový kolega/kolegyně bude na dané pozici zastřešovat oblast účetnictví, reporting, controlling a administrativu spojenou s řízením financí nově vzniklé business divize v rámci mezinárodní stavební korporace.

Požadujeme:
– VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
– praxe na pozici ve finančním controllingu a accountingu (min. 5 let)
– prokazatelné pracovní zkušenosti z oblasti účetnictví, daní, controllingu, mezd
– pokročilá znalost MS Excel
– znalost práce v SAP a Hyperion – nutné
– AJ na velmi dobré úrovni – každodenní pracovní využití (přímý nadřízený v zahraničí na centrále)
– komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, pečlivost
– samostatnost, proaktivní přístup
– týmovost, flexibilita, spolehlivost

Náplň práce:
– zodpovědnost za měsíční závěrky pro pobočku, spolupráce s share service centrem v Polsku
– měsíční finanční reporting
– vedení účetnictví pro pobočku
– controlling – finanční analýzy jednotlivých projektů, profity, marže
– zodpovědnost za daňové a účetní operace
– evidence a administrativa spojená se mzdami zaměstnanců
– spolupráce s externím auditem a daňovým poradcem
– administrativa a sledování aktuálních finančních a mzdových zákonů a pravidel
– úzká spolupráce s nadřízeným v zahraničí

Nabízíme:
– různorodou práci na finanční samostatné seniorní pozici v mezinárodní společnosti
– nástup možný ihned
– zázemí stabilní společnosti
– práci v příjemném menším týmu kolegů z dalších oddělení
– příjemné pracovní prostředí – Praha 5
– odpovídající platové ohodnocení, mobil, notebook

Pokud Vás výše uvedená pozice zaujala a máte o uvedenou pozici zájem, těšíme se na Váš profesní životopis v anglickém i českém jazyce!

V případě zájmu zašlete životopis na adresu alice@openn.cz