SENIOR IT PODPORA UŽIVATELŮ

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Správa systémů a HW / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů · Praha

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost v Praze 9, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Zajišťovat bezproblémový chod IS/IT v rámci ČR a pobočkách v rámci CEE
  • Podporovat uživatele na centrále a pobočkách společnosti (CEE)
  • Správa IT Infrastruktury společnosti (MS Servers, Hyper-V, backup Commvault, LAN)
  • Výběr a nákup IT zařízení a jejich distribuci koncovým uživatelům
  • Instalovat a spravovat výpočetní techniku
  • Zabezpečovat IT součinnost v rámci projektů společnosti
  • Vzdělávat ostatní kolegy ve firmě v oblasti IT

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
  • Praxe v oboru na podobné pozici alespoň 5 let
  • Znalost správy počítačů, notebooků a mobilních zařízení ve středních a větších organizacích
  • Zkušenost s instalací OS W10 a dalšího SW na PC a NTB
  • Znalost MS Infrastruktury (MS Server, AD) a LAN
  • Alespoň základní znalost virtualizace (nejlépe Hyper-V)
  • Znalost zálohovacích systémů (Commvault) výhodou
  • Znalost prostředí MS Windows a MS Office
  • Znalost administrace systému MS SharePoint velkou výhodou
  • Komunikativní AJ
  • Tvořivost, inovativní a pozitivní přístup
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • Dobré finanční ohodnocení závislé na vaší praxi a dovednostech
  • Zajímavou a pestrou práci s možností dalšího odborného rozvoje
  • Moderní pracovní prostředí v dynamicky se rozvíjející zahraniční společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění
  • Čtvrtletní bonusy, měsíční prémie
  • MultiSport karta
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Rozvoj na pracovišti i mimo něj (kurzy, školení, e-learning)
  • Možnost účastnit se firemních akcí

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz