SENIOR PHP PROGRAMÁTOR

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení / IS/IT: Správa systémů a HW / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů · Praha

Náš klient, telekomunikační společnost se sídlem v Praze, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Senior PHP Programátor

Náplň práce:

  • Programování v PHP nejméně 5 let, ideálně nejméně rok ve verzi>= 7.1.
  • Návrhy a optimalizace databázové struktury (SQL)-výhodou je znalost MSSQL či Sybase ASE
  • Zkušenost s MVC frameworky
  • Práce s JavaScript, jQuery
  • Práce s verzovacím systémem git a feature branch workflow
  • Práce s REST, SOAP a integracemi systémů
  • Očekáváme odpovědnost za kód, dodržování DRY a Clean Code principů

Očekáváme:

  • Znalost Linux serveru (Debian nebo CentOS/RHEL-základní administrační zkušenosti, znalost skriptování v Bash.
  • Zkušenosti s CI a automatizovaným deploymentem výhodou
  • AJ na úrovni čtení technické dokumentace
  • Zkušenost se SCRUM metodikou.
  • Orientace v agilních technikách.
  • Výhodou jsou zkušenosti s PHP 5.3.
  • Výhodou je znalost MSSQL či Sybase ASE.

Nabízíme:

  • Zajímavou a pestrou práci na hlavní pracovní poměr
  • Systém volitelných zaměstnaneckých benefitů. Zkrátka přispějeme vám na sport, kulturu, relaxaci i zdraví
  • Stravenky v hodnotě 120 Kč na každý den
  • Odpočinek a zdraví je základ, proto dostanete 5 týdnů dovolené a k tomu 4 dny zdravotního volna
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dostanete také mobil a všechno, co potřebujete k prác.
  • Pohodlné parkování přímo v areálu.
  • Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie, Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zdravotní volno/sickday
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Individuální rozvržení pracovní doby

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz