SENIOR SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ PLYNU – energetika

Elektrotechnika a energetika / Nákup / Prodej a obchod · Praha

Pro zahraniční společnost z oblasti energetického a komoditního obchodu hledáme na novou pozici kolegu/ kolegyni, která má zkušenost z oblasti energetiky ideálně plánování nákupu plynu. Pozice je do firmy s multikulturním prostředím a denní komunikací v AJ.

Požadujeme:

  • SŠ,VŠ vzdělání
  • zkušenost z oblasti energetiky, plynárenství ideálně
  • zkušenost v oblasti plánování nákupu plynu či energií
  • zaměření na detail, práci s daty a informacemi
  • týmovost, proaktivitu, samostatnost, logické myšlení
  • velmi dobrou znalost MS Office ( hl. Excel)
  • aktivní znalost AJ pro denní komunikaci

Pracovní náplň:

  • denní komunikace s obchodním oddělením v zahraničí
  • krátkodobé a dlouhodobé plánování dodávek plynu
  • zajištění oznámení o přenosu plynu provozovatelům soustav v Evropě a Turecku – přeshraniční, vnitrostátní, komunikace v AJ
  • participace na kapacitních aukcích předkládající nabídky na burzách
  • komunikace s provozovateli přenosových soustav a subjekty na trhu
  • práce v interním SW, práce s Excelem, přípravy přehledů, reportů

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • zajímavou samostatnou práci s možností profesního rozvoje
  • přátelský mezinárodní tým
  • motivující finanční ohodnocení a řadu benefitů
  • možnost nástupu ihned či dohodou

V případě zájmu zašlete životopis na adresu ladka@openn.cz