SENIOR SPECIALISTA ROZVOJE IP/MPLS SÍTÍ (Juniper, Cisco)

IS/IT: Správa systémů a HW / IS/IT: Vývoj aplikací a systémů / Telekomunikace · Praha

Náš klient, poskytovatel telekomunikačních služeb se sídlem v Praze, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Návrh a rozvoj IP sítě (Juniper/Cisco/Arista)
  • Návrh a rozvoj CDN (Conten delivery network) služby
  • Návrhy řešení telekomunikačních sítí včetně stanovení topologie a dimenzování kapacit
  • Výběr a testování zařízení, technologií a systémů a doporučování jejich nasazení v sítích
  • Podílení na zpracování rámcových a servisních kontraktů
  • Zpracování technicko-ekonomické podkladů v oblasti rozvoje
  • Podílení se na zpracování investičního a provozního rozpočtu
  • Spolupráce na vývoji nových produktů a služeb
  • Spolupráce na zpracování technických pokynů, provozních manuálů a doporučení k provozu testovaných zařízení

Očekáváme:

  • Praktická zkušenost s návrhem sítí s využitím služeb EVPN a VXLAN
  • SŠ, VŠ, praxe cca 5 let
  • Zkušenost s konfigurováním IP prvků Juniper/Cisco/Arista (min. 3 roky)
  • Praktická znalost dynamických směrovacích protokolů (BGP, IS-IS)
  • Praktické zkušenosti s IP MPLS sítěmi (min. 3 roky)
  • Následně i znalost (konfigurace, správa) nějakého firewallu
  • Znalost některého z programovacích jazyků Python, Perl, Bash
  • Praktická znalost Cloud řešení (VMware, OpenStack) vítána
  • Znalost automatizačních nástrojů ansible, Salt vítána taktéž
  • Alespoň pasivní znalost anglického jazyka (četba manuálů a dokumentace)
  • Výhodou je také řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v profesionálním týmu stabilní společnosti s tradicí na trhu a jedinečným know-how
  • Možnost seberealizace a profesního růstu v rámci firmy
  • Zaměstnanecké benefity
  • Mobilní telefon
  • Stravenky
  • Týden dovolené navíc, zdravotní volno
  • Příjemné pracovní prostředí a příjemný kolektiv

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz