SENIOR SPECIALISTA VoIP SÍTÍ A SLUŽEB (konfigurace ústředen)

IS/IT: Vývoj aplikací a systémů / Technika a vývoj / Telekomunikace · Praha

Náš klient,poskytovatel telekomunikačních služeb pro velkoobchodní a korporátní zákazníky, hledá vhodného kandidáta na pozici:

SENIOR SPECIALISTA VoIP SÍTÍ A SLUŽEB (konfigurace ústředen, znalost Linux)

Náplň práce:

  • administrace hlasové VoIP ústředny (SoftSwitch Cirpack) a doplňkových služeb IVR a fax2mail (na bázi Asterisk)
  • administrace doprovodného portálu hlasových služeb
  • zprovozňování nových hlasových přípojek na technologii VoIP
  • řešení složitějších poruch na síti
  • držení pohotovostí na řešení hlasových služeb v síti
  • aktualizace stavu informačních a dohledových systémů
  • testování nových koncových zařízení
  • optimalizace provozu technického řešení hlasových služeb
  • jednání s dodavateli hlasových technologií

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • výborná znalost a zkušenost s konfigurací VoIP ústředny (ideálně SoftSwitch Cirpack) a příslušných koncových zařízení
  • předchozí praxe v telekomunikacích min. 5 let
  • znalost OS Linux na administrátorské úrovni výhodou
  • znalost skriptování v OS Linux nebo jednoho z programovacích jazyků (Perl, Java, C++) výhodou
  • pečlivost, přesnost a samostatnost, schopnost zaměřit se na detail
  • AJ na technické úrovni (četba manuálů)
  • schopnost diagnostikovat problémy, určit správnou analýzu různých částí problému
  • chování, které se zaměřuje na kvalitu, zákazníky a kladné hodnoty
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zajímavou práci v profesionálním týmu stabilní společnosti s tradicí na trhu a jedinečným know-how
  • možnost seberealizace a profesního růstu v rámci firmy
  • zaměstnanecké benefity
  • mobilní telefon
  • pružná pracovní doba
  • stravenky
  • týden dovolené navíc, zdravotní volno
  • příjemné pracovní prostředí a příjemný kolektiv

V případě zájmu zašlete životopis na adresu marketa@openn.cz